סקרים
איך הגעתם אלינו
סתם חיפוש בגוגל
מזאפ השוואת מחירים
מכמה השוואת מחירים
שמעתי עליכם מאנשים
כתבות אחרונות
ריהוט לצימרים ריהוט לצימרים
חדר שינה זול
ריהוט לחברות
ריהוט לבתי מלון

כתבות


רוצים לעצב את הבית, כיצד מתחילים?
עיצוב הבית הוא ללא ספק עולם מאתגר ומעניין. אנשים משקיעים את מיטב כספם ומחשיבותם על מנת לעצב חלל נעים ויפה לדיירי הבית, הרי אין כמו לחזור אחרי יום עבודה מתיש וגדוש משימות לבית מעוצב בקפידה בסגנון שאתם אוהבים.

ריהוט לעיריה
הבית שלנו הוא המקום האינטימי ביותר. כמובן שמיותר לציין שכל בית יש לו את האופי והייחודיות שברשותו. כאשר מדברים על ריהוט לבתים פרטיים, כל בעל דירה יכול לבחור כאוות נפשו את הנכון ביותר עבורו

ריהוט למשרדי ממשלה
כשמדברים על ריהוט, חושבים לרוב על כיסא או שולחן. אולם ישנם מוסדות רבים אשר המונח ריהוט עבורם משמש יותר מסתם עוד כיסא או עוד שולחן. מוסדות ציבוריים כמו משרדי ממשלה

ריהוט למוסדות
עסקים רבים מניידים עצמם ועוברים באופן תדיר ממשרד אחד לשני. הסיבות הן רבות: צמיחה וגדילה במספר העובדים, צמצום כוח אדם, אילוצים טכניים ועוד רבים.

ריהוט לחברות
חברות רבות משקיעות מאמצים רבים במרוץ אחר ההצלחה. המאמצים מתרכזים במספר מישורים בעת ובעונה אחת. בין אם חיפוש עובדים, שותפויות, קורסים והשתלמויות ועוד רבים

ריהוט לבתי מלון
כאשר אנו מגיעים לחופשה, אנו רוצים להירגע, לשכוח מכל הצרות שלנו ולהינות מכל הטוב שיש למקום אליו באנו להציע. אלו מאתנו המגיעים לבתי המלון,

בחירת חדר שינה
מגיע הרגע בו מעצבים מחדש את חדר השינה שלכם, אך יש כל כך הרבה אפשרויות בשוק שמאוד קשה להחליט מה מתאים ומה לא, מה איכותי ומה לא, ועל פי מה בכלל כדאי לבחור את חדר השינה שלנו?

איך בוחרים מזנונים
מזנון הינו מוצר רב שימושי, אשר לרוב מורכב מיחידה אחת הכוללת חלקים שונים. חלק מהמזנונים לטלויזיות למשל, כוללים משטח עליון להנחת הטלויזיה או הרמקולים, ומשטח חלול להנחת מכשירי דיוידי ומוצרי חשמל אחרים הקשורים לטלויזיה ופעולתה.

איך למצוא רהיטים לצימרים
אנחנו בריהוט אקספרס , ספקית צימרים בולטים, חוט אחד עקבי בעיצוב הפנים של בתים, משרדים, מסעדות, בתי לצימרים הוא השימוש של יצרני.

רהיטים לבתי מלון – רהיטים לצימרים רהיטים לבתי מלון – רהיטים לצימרים
מה הופך ריהוט מושלם לחדר השינה במלון? התשובה הקצרה לשאלה זו היא, תלוי במלון. עבור מי לן במלון, אפשר בהחלט לצפות ולראות כמה רהיטים מיוחדים, עצירה לילה לאנשי עסקים.

12